>benim ellerim ağaç oldu

>

Hatırlarsınız birkaç ay önce yapmıştık http://sesiber-etkinlikgnl.blogspot.com/ O zamandan beri yaptığım ve arkadaşlarımdan gelen ellerim bekliyordu. Ne yapacağıma karar veremediğim için sandıktaki yerini almıştı eller. Geçenlerde birden elleri ağaç yapma fikri doğdu. Neye yapsam diye de karar verememem birkaç haftamı aldı ve sonuçta ellerim yerini buldu.

Çatı izalasyonunda kullanılan sıkıştırılmış oldukça sağlam bir straforu kullandım zemin olarak. Beyez bir kumaşı üzerine monte ettim. Yeşille çimenler yaptım, ağacımın gövdesini de ördüm. Sonra da ellerimi üzerine slikonla yapıştırdım. Ellerimden iki tanesi düşmüş dalından. Malum sonbahar. Yapraklar sonbaharın hüznünü yaşıyor.
Ve güzel panom koridora asıldı dün.

About adadenizi

Ada ve Deniz'in annesi
Bu yazı örgü pano, DIY, elim sende etkinliği, eller, ellerden ağaca içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Response to >benim ellerim ağaç oldu

  1. >Değerli blog dostlarım, Ekim ayı Eskileri Değerlendirme Etkinliği sizlerin de katkılarıyla benim blogumda yapılacaktır, mümkün olursa sizlerden bir ricam olacak, etkinlik fotoğraflarınızı photoshop yapılmamış orjinal halleriyle bana ulaştırabilirseniz çok sevinirim, ben gerekli düzenlemeleri ve blog linklerinizi üzerine yazacağım. Fotoğraflarınızı, başlığına blog adresinizle beraber mail aracılığıyla bana ulaştırabilirsiniz. Mail yoluyla ulaştırmada sorun yaşıyorsanız ayrıntılı fotoğraflarınızı blogunuza ekler ve bana haber verirseniz oradan da alabilirim.Bana ulaşan çalışmalarınızı 10 ekimden sonra yayımlamaya başlayacağımEtkinliğimiz isteyen herkesin katılımına açıktır, eski bir ürünü yenilemeniz ve haber vermeniz yeterli.Katılan ve destek olan herkese Teşekkürlerimle…iletişim adresim…♥♥♥ eylulbahcesi-hobi@hotmail.com ♥♥♥

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s